Хочеш авто з Америки? Без проблем!

Щоб придбати авто з конвеєру чи з аукціону, Вам зовсім не обов’язково займатись цим питанням особисто. Доставка автомобілів з США давно перетворилась на налагоджений бізнес, в якому всі схеми оформлення документів та перевезення транспортного засобу відпрацьовані до найменших дрібниць!

Пошук автомобіля в Америці

Лишіть нам свій запит та вимоги і наші працівники займуться тим, щоб знайти авто вашої мрії по максимально вигідній ціні. Ми працюємо з великою кількістю автомобільних аукціонів, автосалонів та автодилерів, тому можемо замовити та доставити як нове, так і вживане авто (не старіше 6 років).

Придбання автомобіля в США

Отримавши від вас згоду на купівлю автомобіля, ми відразу почнемо процедуру його викупу в США. При цьому вам не доведеться надсилати кошти до іншої країни – оплатити своє нове придбання необхідно буде вже у Львові, коли авто перетне український кордон.

Перевезення автомобіля територією Америки

Аби доправити ваше авто до порту, де воно буде повантажене на корабель, доведеться досить довго перевозити його територією Америки. Зазвичай ця послуга коштує дуже дорого, іноді навіть перевищуючи вартість його перевезення з одного порту в інший. Однак, співпрацюючи з нами, ви отримаєте можливість зекономити навіть на цьому!

Відправка автомобіля

Винайм контейнера, оформлення митних та супровідних документів для перевезення автомобіля ми також беремо на себе. При цьому, на протязі всієї подорожі вашого майбутнього чотирьохколісного друга, ви зможете спостерігати за координатами його перебування. Під час розвантаження в порту вам також будуть надіслані відповідні фотознімки.

Перевезення до України

Зазвичай ми перевозимо автомобілі з Америки на кораблях, котрі швартуються в портах країн Євросоюзу. Тому, безпосереднє їх перевезення до України відбувається завдяки автовозам. Уся дорога від порту до Львова та оформлення митних документів також контролюється нами та не потребує вашої участі.

Розмитнення та реєстрація авто в Україні

Усі питання, пов’язані з розмитненням (в тому числі і по пільговому тарифу, який передбачає розмитнення не більше одного автомобіля на одну людину), отриманням сертифікатів відповідності та проведенням процедури реєстрації в МРЕВ ми також вирішимо без вас.

Доставка автомобілівДля доставки автомобілів до України, ми налагодили співпрацю з усіма міжнародними портами США. В свою чергу контейнери з автомобілями доставляються або до порту Бремерхафера (Німеччина), або до порту Гданська/Гдині (Польща), або до порту Клайпеда (Литва).

Також ми потурбувалися, аби автомобілі прибували і до українських портів Одеси та Черноморська (Ілічівськ)? Ми розповімо Вам більш детальніше про всі переваги та недоліки всіх способів доставки, де звичайно ж основними факторами є гроші та час, та підберемо найкращий для вас варіант.


Автомобілі прямують до вас в спеціальних контейнерах, котрі вміщують від 1 до 4 транспортних засобів. При цьому усі автомобілі обов’язково страхуються від ушкоджень, що дозволяє отримати відшкодування, в два рази більше фактичної вартості автомобіля.


Весь процес транспортування ви зможете спостерігати за координатами свого автомобіля безпосередньо зі свого ПК або мобільного пристрою. Для цього рекомендуємо використовувати сайт cargoloop. До того ж, після прибуття автомобілю в порт-призначення, ви обов’язково отримаєте фото процесу його розвантаження.

Питання - Відповіді

Ми вже досить давно займаємось транспортуванням автомобілів з Америки, тому знаємо, які питання найчастіше турбують наших клієнтів, іякі могли виникнути у вашій голові!


Звичайно, що можливо. Для цього ми здійснюємо пошук на сайтах офіційних автодилерів та викуповуємо авто за максимально вигідною ціною. Гарантії та всі супутні документи також будуть в наявності.

Здійснити в США купівлю вживаного автомобіля– це дуже проста задача. Зазвичай ми здійснюємо пошук таких авто на спеціальних аукціонах, де транспортні засоби перепродуються після страхових випадків. Чому ми звертаємо увагу саме на них? Тому що авто після аварії, випадку вандалізму чи повені можна придбати фактично за безцінь. Саме з цієї причини 90% експортованих з Америки автомобілів мають досвід страхових випадків.

Якщо ми купуємо вживане авто на спеціальному аукціоні, то зазвичай в додаток до його ціни виплачуємо комісію в розмірі від $300 до $800. Сума комісії залежить від марки автомобіля та його віку. Додаткові кошти можуть зніматися у зв’язку з придбанням автомобіля онлайн, а не під час особистої присутності на аукціоні (virtualbid), а також за вивезення автомобіля з території майданчика аукціону (gate).В процесі купівлі та транспортування автомобіля може виникнути необхідність і в оплаті інших послуг.

Це можливо, однак лише при сплаті комісії, розмір якої може сягати $1000-1500. До того ж, якщо авто не буде проплачене протягом 72 годин з моменту виграшу, за кожен проштрафлений день нараховуватиметься пеня в $50.

Від травня 2016 року до кінця грудня 2018 в Україні зменшився акцизний збір під час розмитнення вживаних автомобілів з об’ємом двигуна від 1,5 до 3 л. Тобто, під час розмитнення такого автомобіля можна буде зекономити на 30-40% від суми, яку доводилось платити раніше. Однак, пільгою можуть скористатися лише фізичні особи і лише один раз протягом року.Розмитнене таким чином авто не можна продавати 365 днів з моменту перетину кордону (ознайомитись детальніше).

Розмитнення автомобіля проводиться лише на ім’я власника, і якщо ви при цьому забажаєте провести розмитнення по пільговим тарифам, то державні органи можуть надати запит про наявність у вас візи та про те, чи перетинали ви кордон на момент купівлі та розмитнення автомобіля. Однак, якщо ви не маєте візи або не бажаєте витрачати час на закордонні поїздки, ми потурбуємося про те, щоб на митниці ваші інтереси представлялися довіреною особою, яка разом з вами втратить право на пільгу на цілий рік.Розмитнення

Розмитнення автомобіля під час перетину кордону передбачає необхідність оплати декількох обов’язкових платежів

Ввізне мито

Цей платіж дорівнює 10% від митної вартості автомобіля, який ви бажаєте ввезти в Україну. Під час ввезення нових легкових автомобілів з об’ємом двигуна до 3 л цей платіж буде становитилише 5% від митної вартості. При ввезенні електромобілів ввізне мито не знімається.

Акцизний збір

Розмір цього платежу розраховується безпосередньо на митниці, та залежить від типу автомобіля, об’єму його двигуна та типу палива, на якому функціонує двигун. Має значення і вік автомобіля.

Митні платежі

Також розраховуються під час розмитнення, та залежать від ваги авто, його комплектації та потужності.

ПДВ

Цей платіж складає 20% від загальної суми, складеної з митної вартості автомобіля, вирахуваного на нього акцизного збору та ввізного мита.

Вартість доставки і розмитнення

Останні замовлення

Вважаєте, що дешеве авто з Америки виглядає як старий побитий пікап? Тоді пропонуємо переглянути фото останніх автомобілів, які були доставлені в європейські порти та розмитнені в Україні.

Як ми працюємо

Ми маємо великий досвід в пошуку, замовленні, транспортуванні та розмитненні автомобілів з США. Доказ цього – статистика нашої роботи за 2016 рік.

автомобілів, які були доставлені на територію України
щасливих клієнтів, які отримали бажане авто
розмитнених транспортних засобів
годин роботи над замовленнями

Придбали автомобіль після ДТП, і він потребує відновлення?

Ми потурбуємось і про це!

Доки автомобіль буде в дорозі – ми замовимо необхідні запчастини, та повністю відновимо його ще до моменту реєстрації в МРЕВ. Для цього ми співпрацюємо відразу з декількома автосервісами у Львові, котрі надають всю сукупність послуг по ремонту та відновленню автомобілів.

Фото-звіт відновлення пошкодженого автомобіля, який був доставлений з США

Для пошуку, купівлі та розмитнення автомобілів будь-якого цінового діапазону обов’язково звертайтесь до нас!

Бажаєте дізнатись більше про нашу роботу – просто лишіть свою заявку, та ми самі вам зателефонуємо!

Залишилися питання? Зв'яжіться з нами

тел: 096 423-83-38

тел: 093 423-83-38

email: car@beep-beep.com.ua

Наші покупці

Вважаєте, що дешеве авто з Америки виглядає як старий побитий пікап? Тоді пропонуємо переглянути фото останніх автомобілів, які були доставлені в європейські порти та розмитнені в Україні.

+